Prikazati pojedinačan prilog
  #14  
Staro 26.01.2010, 20:29
Korisnička slika od Enigma
Enigma Enigma je offline
°°°EnigmA°°°
 
Registriran : 20.12.2006
Starost: 64
prilozi: 8.898
Zahvaljivao se: 114
Dobio je 935 zahvalnice(a/u) za 543 priloga
Citat:
citat od miligor Prikažite prilog
Ne treba nama istorijskih nalazišta od kojih bi mogli napraviti turističke atrakcije, da počnu da dolaze stranci da ih gledaju pa da počnu pomalo menjati mišljenje o nama i da pokažemo svima da nismo čopor babuna koji jedino znaju da ratuju i kradu. Da vide da su ovde bile civilizacije koje su ostavile traga i u kojima smo mi sami bili deo priče. TO NAMA NE TREBA!!! Nama trebaju gologuze pevaljke sa pinka, Mišković i Kostić koji su opljačkali državu i postali najveći zemljoposednici u Evropi, bande kao Pink Panter za pljačkanje juvelirnica po svetu, dileri droge, ratni zločinci i kriminalci kao idoli mladima, razni Kovačevići što tuku studente po Americi pa posle mi plaćamo. E to nama treba da u njih ulažemo pare i da se sa njima dičimo i pokazujemo po svetu.....a istorija i kultura da se zatrpa za bolje dane.
Bravo jedini, ovo što si naveo sigurno je kratkog vijeka, ali na žalost još uvijek je taj teret na leđima poštenih ljudi, a ti smradovi nemaju pojma o ratovanju. Današnji ratnik mora biti jako dobro potkovan znanjem i mudrošću, danas je to osnovni preduvijet za dobivanje obične bitke, o ratu da ne govorim, a oni jadni u svom neznanju i prokletstvu nastoje lažirati sve ono što je svima nama sveto. Siguran sam da ku_ rvini sinovi odumiru, a svi normalni ljudi moraju dati sve od sebe da sotona nikad više ne zavlada našim umom.
odgoovorite sa citatom