Prikazati pojedinačan prilog
  #793  
Staro 17.10.2019, 16:28
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Homerovi roboti

Ne želim ponovo objavljivati moja razmišljanja o drugačijem nagibu Zemlje u prošlosti u odnosu na Ekvator, a tko ima volju neka potraži u objavama. Mislim da je ovo ''priznanje'' dokaz da sam bio u pravu, osim što NASA nije objavila uzrok današnjim promjenama klime. Naravno da nisu krivi stanovnici Zemlje već... I to piše u jednoj od mojih prošlih objava. Zato sam u više navrata, što u šali i zaozbiljno, napisao da gradim apartmansko naselje na planini Psunj u Slavoniji (ili Panoniji), očekujući povratak Panonskog Mora. Gospodo, nije šala, vratiće se ''moje'' more sigurno, osim što ne znam kada, a volio bi da se desi za vrijeme moga života. Jedini problem će biti ako se vrati jako brzo, jer slijedi ponovno opća svjetska kataklizma u obliku potopa, a ako postupak potraje duži vremenski period neće baš biti previša kataklizmično. Uz poruku da se preselite na neke planine savjetujem da što prije (mislim na područje Balkana i Europe) promijenite uzgoj poljoprivrednih dobara. Ja ću početi saditi naranče, ananas i banane, jer jabuke, kruške i šljive puno će kvalitetnije biti tamo na sjeveru, kao što je npr. Sibir...https://www.dnevno.hr/planet-x/je-li...vanja-1379586/
odgoovorite sa citatom