Prikazati pojedinačan prilog
  #18  
Staro 28.05.2005, 12:11
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
E, ovo sto si sada napisao, ne mogu prihvatiti ni kao elektronicar, ni kao fizicar, a ni kao parapsiholog.
Jedina frekvencija koju zlato moze ozraciti, pa i rezonirati, lezi gore visoko u stotinama Giga herca (kao i svim drugim elementima), sto je uzrokovano dimenzijama elektrona u omotacima. Postoji uredjaj, tzv. spektralni analizator, ima ga svaka jaca laboratorija, u koji stavis parce necega, i on ti odredi tacan sastav elemenata. Jedini problem da se takvo nesto upotrebi za trazenje je sto te frekvencije ne mogu proci ni kroz 1 cm zemlje.
Sto se manipulacija tice, nagledao sam se gomile takvih uredjaja, i nijedan dosad nije pominjao 16Hz. Kod nekih imas frekvenciju zemljinih cvorova oko 7,8Hz, a najcesce izmedju 200Hz i 450Hz. NASA bioenergeticari bi verovatno izabrali oko 700Hz (zuta boja u bio-spektru). Onda su tu i laseri na 2000-3000Hz, i konacno neke sprave iz Juzne Amerike za koje mnogi tvrde da su veoma efikasne i rade na oko 75Khz (opet frekvencija zlata), a ja cak imam i shemu toga ali bez zelje da to napravim.
Sa ovim naravno ne mesam sesto culo i paranormalne fenomene, koji se redovno desavaju mnogim ljudima, i koji su nasa realnost.
Sto se tice svadja, onda i papirni novac zraci, s obzirom da ljudi cesto stradaju zbog njega, mnogo vise nego tragaci zbog zlata. Pohlepa je jedino zracenje koje je opasno.
Inace, ja sam u ekipi od par strucnjaka razlicitih profila, i vec par godina radimo na spravi koja moze radiestezijsku senzitivnost mozga moze pojacati i do hiljadu puta. Testovi uradjeni sa ekstrasensom su odlicni. Ocekujem da do jeseni to bude u prodaji za oko 350$, bez ikakvih sigurnih tvrdnji da to sigurno nalazi, vec da moze drasticno povecati verovatnocu nalazenja. Sve ce biti temeljno pokriveno naucnim cinjenicama, jer covek koji stoji iza toga ima 30 godina iskustva u psihoterapijskoj hipnozi i primeni hipnoze za razvijanje ekstrasenzorskih sposobnosti.