Prikazati pojedinačan prilog
  #87  
Staro 11.02.2010, 23:22
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
kandidovali se amerikanac,rus i srbin za neku najopasniju tajnu sluzbu i nakon obuke odluce oni da ih porodicno odvedu na nekom ostrvu u nekom hotelu na zadnji test.
sve bilo uplaceno na 10 dana,tako da su uzivali do onog poslednjeg.
tog poslednjeg dana,pozove sef te sluzbe amerikanca i kaze mu:

-ovo je zadnji test,moramo videti koliko si spreman da ulazes i koliko si veran agenciji,evo ti pistolj idi ubi zenu i decu!

amerikanac naravno posle silnog ubedjivanja sa sefom ne pristane da ubije zenu i decu,tako da mu je propala celokupna dugogodisnja muka sa obukom,plus je platio hotel i sve ostale troskove....

pozove sef rusa i kaze mu:

-evo ti pistolj idi gore u sobu upucaj i zenu i decu!

rusin takodje nakon zucne rasprave ne pristade da ode i izvrsi to,tako da i njemu propalo sve,plus troskovi i na stop do ruije

pozove sef srbina i kaze mu:

-ajde srbine uzmi ovaj pistolj idi gore upucaj i zenu i decu!

srbin:
-kako bre da upucam i zenu i decu?

sef:
-pa ili ces da ih upucas da dokazes da si veran ili placas sve ovo i pesaka kuci....

srbin:
-pa jel mora i decu?aj samo zenu,moze?

sef:
-ili sve ili nista,biraj nemamo vremena.

srbin:
-pa jel bas sve?

sef:
-ama bas sve do jednoga i zenu i cerku i sina!!!

srbin:
-aj kaze,daj ovamo pistolj ako vec moram.

uze srbin pistolj ode gore,prodje neko vreme...kad odjednom zacu se deset hitaca iz pistolja,sef se obradovao da imaju pravog coveka koji veran sluzbi.....kad ukratko nakon pucnjave zacu se tum-tras-bam....lama se sve po stanu....
sef i ostali agenti se uputise na stepenice i zure gore da vide sta se desava,kad eto ga srbin taman izlazi na vrata sav krvav sa podavijenim rukavima!

kad ga vide sef upita:
-aman covece sta uradi???????

srbin:
-sta bre sta uradi,pa je*em vam mater da li ste mi corke,morao sam kucku da ubijem stolicom nego mi se deca razbezase
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom