Prikazati pojedinačan prilog
  #19  
Staro 27.05.2011, 12:56
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
A ekologija ???
Kada krenem da vadim jednu za drugom AA1,5v na sred terena , majstor ih tu promenio pa istresao po njivi...
e vidis tu je u pitanju samo kultura coveka i nista vise,baterije koje prazne moj detektor idu u dzep a kuci idu klincima po igrackama i na opste iznenadjenje umeju da potraju jos dosta,a nakon toga idu u kantu za smece.na terenu nikada ne bacam baterije,prvi razlog je to sto znam da cu se opet vratiti nazad,drugi razlog je zbog ostalih.
cak je i to mali zlocin u odnosu na ribolovce,koji pijani il trezni ostavljaju za sobom razne staklene razbijene flase,konzerve (znas i sam kako sece otvorena konzerva),udice,smec e,kese po drvecima,njihov izmet svud okolo i ostale stvari da ne govorim.....a na sve to neko dete moze ozbiljno da se posece jos da navuce neko trovanje......zato se sada borim da udjem gde treba i da im malo napravim reda po obali pa na kraju nek budem i covek kojeg ce voleti da mrze,al ce biti i reda!

Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
Da akumulatorske baterije nisu dobre za rad detektora ne bi ih sami proizvodjaci nudili kao dodatnu opremu za iste. ........
ja licno ne mislim da nije dobar,jedino sto nisam pristalica toga,jer je tezi nego baterije,trebam voditi racuna o punjenju,radim od jutra do mraka kad idem na teren i svaki gram tereta koji je visak nakon 10-14h rada se i te kako oseca.
sve u svemu 3-4 pakovanja novih baterija ne teze vise od 100 grama...to se nicim ne moze zameniti.
ovo je moje licno razmisljanje.....sva ko ima svoje i svako radi kako voli
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom