Prikazati pojedinačan prilog
  #3  
Staro 03.06.2007, 13:10
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 993
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 42 zahvalnice(a/u) za 30 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Banebeograd...ako moze bez tih arogantnih komentara a ako ne moze onda ce biti obrisan, ne samo komentar nego i tema - HVALA!!!
pa arogantni komentari obicno idu kao odgovor na arogantne zahteve,zato bi ja tebe zamolio da mi objasnis sta si ovde video kao arogantno , u jednom od predhodnih postova si zamolio da napisem autora pisanija koje sam preneo na vumi i ja sam to na tvoj zahtev i ovoga puta isto kao i tada kad si to trazio ucinio,i to od reci do reci, preneo sam potpis i sve sto stoji vezano za autora, a u ovom konkretnom slucaju to je sledece

Vladimir
za slobodne forume
Administrator
Legenda foruma
На мрежи
Пол:
Поруке: 6494
Ne diraj lava dok spava


usput mozes li mi reci sta se desilo sa temom "beograd nekada" cini mi se da je izbrisana, nisi bio zadovoljan nacinom kako je to napisano ili je to samo neki tvoj neuspeli pokusaj licnog obracunavanja sa mnom??? bila je ovde par dana a sad je vise nema...
naravno ako je to samo greska primicu tvoje izvinjenje i potrazicu tekst pa cu ga staviti ponovo ovde
HVALA
ps. sad se setih da bi u cilju tacnijeg informisanja a i da bi ti video da je sve sto sam napisao istina trebalo da stavim i link , pa evo ga i sam se uveri da nije nista bilo arogantno
http://opusteno.org/forum/index.php?topic=124.0
odgoovorite sa citatom