Prikazati pojedinačan prilog
  #7  
Staro 04.06.2007, 13:36
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
pozzzdrav

vidi vumi , meni uopste ne izgleda prijateljski nacin a ni razlog zasto si obrisao onu temu "beograd nekada", sve sto si trazio u tvom komentaru je bilo ispunjeno/autor i link/, znaci po meni nije bilo argumenata za brisanje, ali da se ne ponavljam vise na tu temu...

nisam opomenu shvatio kao sprovodjenje sile nego brisanje teme bez ikakvog objasnjenja i razloga, po meni ako je neko pogresio i bio nekulturan i vulgaran trebalo bi temu ostaviti zakljucanu i jednostavno svima ostaviti na uvid sta se ne dozvoljava a autora javno opomenuti da to vise nece biti oprosteno, jer bi onda svi videli o cemu i o kome se radi i objasnjava postupke admina, ovako kad ti izbrises nesto bez ikakvog objsnjenja ostaje mnogo prostora za razlicita razmisljanja

za osobe koje sam pomenuo ne krivim samo tebe nego i druge koji su trebali da sprece ruzne reci od samog pocetka a ne da kad se rasprava rasplamsala reaguju separativnim iskljucivanjem nekog od ucesnika dok druge propustaju...ona dva konkretna slucaja sam napomenuo jer sam citao sve sto je kasnije obrisano

ps.potpuno se slazem sa tobom da mi niko ne moze zabraniti izbor foruma i sajtova, i sa tim da ako mi nesto smeta od nacina kako ti vodis ovaj sajt mogu da odem na neko drugo mesto ali ja jednostavno ovde i nisam zbog fascinacije tvojim likom i delom pa mi tvoje vrline i mane nisu od presudnog znacaja za boravak na sajtu i ne reagujem na tvoje postupke dok nisam direktno ugrozen istim,vec sam ovde jer mislim da ima dosta toga zanimljivog za citanje i gledanje i isto tako mnogo zanimljivih likova koje treba upoznati, a licno sam se potrudio na sve moguce nacine da se za nama dragi vumidet cuje i na mnogo drugih sajtova, chatova, pretrazivaca, sto mogu da potvrde i na desetine novih clanova /razlicitih nacionalnosti ,vera i regiona /koje sam uputio ovamo

sto se mene tice ovo je moj poslednji komentar na ovu temu koji je opet ponavljam upucen sa dobrom namerom a ne zeljom za prepucavanjem sa tobom
pozzzzzzzz
odgoovorite sa citatom