Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 27.01.2005, 09:42
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Da li ima svrhe da ovaj forum jos radi ?

Cesto si u zadnje vrijeme postavljam pitanje da li da forum pustim jos da "zivi" ili da ga jednostavno zatvorim. Sto se pitam ovo? Jednostavno. Jeste da forum nema puno korisnika (trenutno 35), nema to veze, bitno je da niko od korisnika nista ne unosi u forum, nema novih tema, nema novih priloga pa cak ni odgovora koje ja postavim cisto iz razloga da vidim da li ce se neko bar malo zainteresovati i dati svoj odgovor i iznijeti svoje misljenje. Ja vjerujem da dosta osoba, ne mislim samo na registrovane korisnike, imaju interesa sto se tice tema zastupljenih u forumu. Zasto onda neko ne napise bar nesto u njega. Dosta vas, koji ste se registrovali, uradili ste to samo iz razloga da vidite sta u forumu ima od unesenih slika, jer to neregistrovani korisnici ne mogu da ucine. Postaje mi vec prilicno dosadno a mogu vam reci i glupo da ja jedini ovdje u forumu nesto pisem i unosim a da vi jednostavno samo to pratite i nista ne komentarisete a da ne pricam da neko od vas (ima izuzetaka) i unese nesto novo u forum. Nisam ovo zamislio kao mjesto koje ce sluziti meni da obavjestavam nekoga sta sam i gdje nasao nego mjesto na kojem cemo svi zajedno pricati i izmjenjivati misljenja, razgledati pronadjene predmete i sl. Znam da se mnogo ljudi sa nasih podrucja (ovdje mislim na podrucje Ex Yu) bave ovim hobijem i da mnogi ljudi imaju dosta toga da pokazu, jedino mi nije jasno zasto to niko ne zeli. Da li je u pitanju strah ili nesto drugo? Moje misljenje je da je forum dosta siguran i da niko ne moze da otkrije vas identitet (ako je to u pitanju), jedino sto moze neko vidjeti je vasa email adresa, i to samo ako ste vi namjestili da je ona vidna za druge korisnike, u obrnutom slucaju nije vidljiva ni za koga. Znaci nema potrebe da se neko plasi necega. Onaj ko dodje na forum moze samo da vidi vase korisnicko ime i to je sve. Jos jedno bih htio reci, ovaj forum je otvoren i placen unaprijed za 1 godinu i licenca mu istice krajem februara i mogu vam reci da sam prilicno siguran ako se ovako nastavi da cu forum zatvoriti, jer zasto da samo ja pokazujem svoje pronalaske (ok, nema ni njih bas puno) i da jos za to placam, mislim da ce se svi sloziti da je to nepotrebno.

Ako vam nije tesko, bilo bi mi drago da cujem po neki vas komentar na sve ovo, pa ako krene na bolje ja cu produziti licencu na sledecu godinu.

Hvala unaprijed !!!
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*