Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 28.01.2005, 23:22
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
steta..........

Ako vam nije tesko, bilo bi mi drago da cujem po neki vas komentar na sve ovo, pa ako krene na bolje ja cu produziti licencu na sledecu godinu.

Hvala unaprijed !!![/QUOTE]undefinedundefinedVelika je steta Vumi zatvoriti ovaj sajt.Mada iz onoga sto si napisao gore imas pravo i u potpunosti se slazem stobom.Posecujem ovaj sajt,skoro svako vece,da bih video sta ima novo,i da li je stigla neka poruka,ali posto ja zivim u zemlji gde smo svi mi koji radimo i zivimo ovde u CH borci svremenom nemam toliko vremena za pisanje.Mada sam primetio da skoro uvek kada posetim sajt ima posetilaca koji nisu registrovani.Licno ti mogu reci da mi je veoma zao ako budes zatvorio sajt.Sajt je odlican,super je,ali ja kao pojedinac nemogu nista da uticem na tebe,ti odlucujes o sajtu jer si ti moderator i normalno ti placas licencu za njega.Kao sto sam rekao ja mogu samo da zalim ako se sajt bude zatvorio.Napomenuo bih i ovo.Koliko mi svi znamo ovaj hobi kojim se mi bavimo je po zakonu(mislim na Srbiju posto sam odatle rodom)kaznjiv i zabranjen,e sad neznam kako je u ostalim bivsim republikama bivse SFRJ,necu sada o tome,ali mislim da je to otprilike isto.Ali u Srbiji je bavljenje ovim hobijem ozbiljan prekrsaj.E bas zbog toga licno mislim da se ljudi plase i boje da iznesu vise na ovom forumu,lakse je citati ono sto je drugi napisao jer se tada covek oseca sigurnim,nego da neko napise nesto pa da strahuje posle, sta ce biti.Da budem iskren,ja sam licno bas o ovome i razmisljao.Ono kao jaooooo pa dal da napisem nesto,pa sta ce posle biti,pa ovo pa ono,ali sam na kraju izbacio neke stvari iz glave.E sada bas onako kako sam ja razmisljao i kako sam se ja bojao,razmislja i strahuje vecina clanova na ovom sajtu.Sto na kraju svih krajeva kada ja pogledam to je bespotrebno.Ali..... .........treba razumeti i druge.Hteo bih da te pohvalim sto si kao moderator,pozvao sve clanove da ucestvuju na forumu,sto si dao rec ohrabrenja,podrske.. ....itd.Bravo.To je stvoje strane kako bi se reklo veoma ljubazno od tebe.Nadam se da ce ovaj tvoj apel uroditi plodom.I na kraju cu dodati opet da ce mi biti veoma zao ako se sajt zatvori ali na tebi je da odlucis.A nama kao clanovima ovog foruma zadatak je da ti pomognemo da doneses pozitivnu odluku i onako kako je najbolje za opstanak sajta.Prema tome ja sam svoje rekao........red je na druge clanove da daju svoje misljenje.Pozdrav Rammstein...........

Promijenjeno od rammstein (29.01.2005 u 00:31 sati)