Prikazati pojedinačan prilog
  #3  
Staro 29.01.2005, 01:22
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Zdravo Rammstein

Hvala ti sto si iznio svoje misljenje u vezi svega. Ja znam da si ti u trci sa vremenom jer si u Svajcarskoj, znam to po tome jer sam i ja u Austriji. Ne mogu ti tacno reci zasto se neko plasi nesto unijeti u forum kada ga niko ne moze otkriti ko je i sta je. Niko od njih ne trazi da recimo da tacan podatak gdje je i sta nasao, dovoljno je republika ili ako je i to previse onda drzava a uostalom i nije potrebno navoditi mjesto pronalaska. Forum je osmisljen da se na njemu razgovara, ne mora to biti samo o onome sto smo sami pronasli, mislim da ima i drugih tema o kojima se moze pricati . Znam da je ovo zabranjeno u Srbiji a mislim da je zabranjeno u svim republikama bivse Yu. I u Austriji je tako reci zabranjeno iako je kod nas (Austrija) donekle i dozvoljeno uz odobrenje vlasnika zemlje na kome se trazi. Ja kao stranac u ovoj zemlji i ne pitam za dozvolu jer znam da mi je niko nebi ni dao (vole strance to je cudo jedno). Obicno idem nocu na bilo koju njivu ili sta vec i trazim u miru ili po danu odem u neku sumu pa tamo budemo samo ja i po koja lisica. Ovo i nije bitno toliko, bitno je da se uvijek nesto moze naci i o tome ovdje raspravljati. Ja znam da i na mnogo vecim forumima (Njemackim), gdje ima i preko 3000 clanova, takoreci uvijek jedni te isti unose ponesto i raspravljaju o necemu. Znam da je ovakav forum dosta potezak za pronaci korisnike koji bi razgovarali u njemu jer ova vrsta hobija je (iako mislim da je dosta rasirena, ne samo u svijetu nego i kod nas) neka vrsta tabua i mislim da ce to ostati i dalje. Covjek se zacudi kada recimo ode na sastanak koliko ljudi dodje na njega a koliko ih jos ne dodje. Na tim sastancima se recimo moze vidjeti sta je ko pronasao i sl. Jako lijepa stvar, koja posluzi razvijanju prijateljstava i sta ti ja znam cega sve.

Da ne razvlacim previse, hvala ti sto si iznio svoje misljenje o svemu ovome i nadam se da ce se ostali korisnici usuditi da napisu po neku rijec i da nece biti potrebe da se forum gasi...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*