Prikazati pojedinačan prilog
  #23  
Staro 02.04.2008, 15:01
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 25
Dobio je 158 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Pozdrav Vumi

Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ja vec negdje napisah da ce sa foruma biti iskljucen svako onaj ko samo jos jednom spomene detektore iz kucne radinosti ovdje na forumu....zbog toga ni ova tema nece bog zna kako dobro zavrsiti...
Evo ja se izvinjavam ako sam prekrsio pravila foruma.Zar se na forumu ne smeju razmenjivati iskustva izmedju jednih i drugih nije li rec ko kakve detektore koristi ili mozda nekakve druge sprave koje lice na detektore .Ja sam rekao da podrzavam fabricke modele ne pravim detektore i nisam u toj struci ali imam predlog za tebe a i ti si to pomenuo negde ovde da bi voleo da se oprobaju majstori iz K. R . sa orginalnim aparatima pa zasto se ne napravi jedna vrsta konkursa negde na forumu prijave se ljudi koji tvrde da su exs majstori ti odaberes poligon i osmislis negde u Srbiji ili B i H pa ko hoce neka proba : fabricki protiv onih drugih ko zna mozda i ispadne nesto od toga pa se pojavi neki prvi sa Balkana naravno uz dobar dizajn nizu cenu moze i da uspe. Ako sam opet nesto zabrljao izvinjavam se mozda je bolje da ne komentarisem.