Prikazati pojedinačan prilog
  #84  
Staro 17.05.2008, 15:28
Korisnička slika od I.Dzon
I.Dzon I.Dzon je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2008
prilozi: 756
Zahvaljivao se: 26
Dobio je 160 zahvalnice(a/u) za 36 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Gdje sam ja to napisao da ne poznajem toga vlasnika? Ja ga poznajem i to dosta dobro jer sam dosta puta sjedio sa njim za stolom i razgovarao a pored razgovora sam imao priliku da razgledam sta je sve pronasao tim istim minelabovim aparatom (pomenimo jednu malu sitnicu a to su keltski zlatnici porecnika max 5mm). Pored doticnoga, kojeg sam pominjao u tom postu, poznajem jos jednog tipa sa kojim sam takodje sjedio za stolom i pricao, a pored toga u rukama drzao sve one zlatne predmete koje je pronalazio tim istim detektorom. Na zalost, obecao sam da fotke, koje sam uradio tada necu nikome pokazivati, inace mi nebi dao sve to da fotografisem. Ja priznajem da sa tim detektorom nisam nikada trazio, ali ova dvojica rade njime vec godinama i ne pada im na pamet da ga prodaju.
Ja sam pisao protiv toga detektora kojeg si ti pominjao iz razloga sto se radi o kucnoj radinosti a takve stvari necu da reklamiram na ovome sajtu. Tako je bilo i tako ce ostati. Ko zeli nesto da reklamira ovdje, to moze u dogovoru samnom.
eclipse4 Vumi je u pravu.Ne moj da preterujes ako neko zeli da reklamira svoj proizvod mora se dogovoriti o uslovima.
odgoovorite sa citatom