Prikazati pojedinačan prilog
  #9  
Staro 13.02.2006, 18:56
STRELAC
Gost
 
prilozi: n/a
ZDRAVO!! Boki, Perune,Vumi, i svim ostalim aktivnim i neaktivnim ucesnicima ovog kvoruma.Sada cu pokusati da vam iznesem svoje misljenje o ovim skupim spravama ,a sutra akouspem i ako zelite da vam posaljem snimke kao slike da bi ste dobili vizuelnu pretstavu kako se to vidi nakon snimanja zemljista. dakle evo sta ja mislim, VALKABAUT je zaista komplikovan za rad na terenu jer ima dosta zica, kutijica,antena ,i monitora na sebi, idok sve to sklopite i rasklopite na terenu ,i kad dobijete nakon snimanja los ,nejasan snimak prodje vas volja za sledeci lokalitet.A sto je najgore napravljen je kao kineska decija igracka sa jednim srafom od zastave 101,za cenu od 8500 eura ,koliko sam ga ja platio , i jedva prodao za iste pare,na samom pocetku mi se pokvario prekidac za ukljucivanjepa sam imao strasne probleme oko zamene, morao sa da ga vracam u nemacku ida trazim drugi ili da vrate pare nazad jer sam bio nezadovoljan i razocaran na samom pocetku rada ovim uredjajem a siuran sam da bi ste i vi isto bili razocarani kada biste videli uzivo uredjaj,radio sam sa starim programom koji je isto veoma las za obradu slike i lociranje mete i prepoznavanje prave mete ,tako da sa njim su mi rezultati mog rada i truda bili oko 1000 Eura u minus koje sam potrosio dok sam to shvatio i najzad prodao.
odgoovorite sa citatom