Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 06.08.2014, 23:26
Korisnička slika od avgvst
avgvst avgvst je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 17.08.2009
prilozi: 2.470
Zahvaljivao se: 550
Dobio je 216 zahvalnice(a/u) za 152 priloga
Citat:
citat od Banatski šetač Prikažite prilog
Velja Abramović, ovdašnji ekspert za sve, pominje HAARP kao uzrok ovih potopskih kiša i da će ovako biti do 15.avgusta. Onda kreću sa vremenskim prilikama koje će psihički uticati na ljude kako bi pokrenuli nemire u zemljama Balkana.

Ne treba uzimati sve zdravo za gotovo, ali ne treba ni misliti da je baš sve normalno, kad normalan čovek i sam vidi da nešto nije normalno!!

No, šta običan smrtnik tim povodom može da uradi?

Obični smrtnik, naravno, može da se ne nervira. Biće šta će biti, mi to promeniti ne možemo.
Međutim u nauci je poznata činjenica da u pojedinim zemljama, kakva je recimo Mađarska, vremenske prilike veoma utiču na broj učinjenih samoubistava. Kod njih veći broj dana tokom godine duvaju specifični vetrovi koji nepovoljno utiču na svest i psihu ljudi, te oni labilni počinjavaju samoubistva. Ima dosta radova u medicini koji se bave ovom specifičnom temom.

Mišljenja sam da se ovih dana ovde radi o ispobavanju nove vrste oružja čiji će učinak biti : PROMENA KLIMATSKIH USLOVA. Kako se to oružje zove, da li je to HAARP ili neko drugo pokazaće istorija...
Konkretno, na teritoriju naših zemalja je palo toliko vode u kratkom vremenskom periodu da reke ne mogu da prime svu količinu vode, ali ne samo reke nego i zemljište postaje prezasićeno i ne može da prima tečnost.
Sa druge strane, svi poljoprivredni proizvodi koji su trebali da se skinu sa njiva su propali (žita recimo), a oni koji tek treba da se skinu su veoma lošeg kvaliteta i značajno smanjenog prinosa. Pitanje je i da li će biti moguće skinuti jesenje useve sa njiva. Sve se ovo nepovoljno odražava na ekonomsku situaciju neke zemlje i mislim da su naši prostori teren za vežbu gde će da se vide rezultati ovakve promene klime.
Ako ste primetili da voće uopšte ne može da sazri, uopšte nije slatko, sve je kao trava...
A u nekom proročanstvu lepo piše ( ne znam kojem dal Tarabići ili Nostradamus, možda neko zna), da će famozni SMAK SVETA doći kada voće izgubi ukus a kiše počnu neprestano padati!

Sada ostaje na nama da zaključimo o čemu se zapravo radi!
__________________
"Ako želite da postanete dobri arheolozi, morate da izađete iz biblioteka"! Dr Indiana JONES
odgoovorite sa citatom