Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 03.04.2014, 17:17
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Interesne grupe na forumu

Da unesemo malo novine u ovaj nas forum .
Ovako...khhhhm, ni sam ne znam tacno da li ce ovo obogatiti forum ili nece, da li ce donijeti probleme ili nece (nadam se da nece, inace nestaje ). Ovdje se radi o tome da svako od clanova foruma moze da otvori nekakvu interesnu grupu u kojoj ce biti vodjene diskusije o razlicitim temama. Pri stvaranju grupa postojace 3 modela, JAVNA, KONTROLIRANA i ZATVORENA interesna grupa. Ko otvori javnu, u nju ce imati pristup svi korisnici (registrirani), Kontrolirana ce biti kontrolirana od strane vlasnika grupe i on ce davati dozvole ko moze da pristupi istoj. Zatvorenoj grupi ce se moci pristupiti samo ako se dobije poivnica za istu. Oko prava i mogcnosti u odredjenim grupama jos moram dobro da vidim jer ni sam nisam upoznat sa pravima i mogucnostima, kako vlasnika grupa tako i njihovih clanova. Sa moje strane ce biti otvorene odredjene kategorije u koje ce se moci ubaciti odredjene interesne grupe (preijedlozi za kategorije su dobrodosli). Kompletan tekst jos uvijek nije preveden (ima ga podosta i vremenom cu to odraditi, ako sve ovo zazivi) a vas molim da mi posaljete putem PP kopiran tekst koji vam se pojavi a na njemackom je jeziku, kako bih lakse preveo ono sto se najcesce pojavljuje.

Sve grupe ce se moci vidjeti kada kliknete na necije korisnicko ime. Otvorice vam se novi prozor i na desnoj strani ce se vidjeti da li je neko u nekoj od istih (ovo je trenutno sto znam o ovome, mozda ce nesto novo da se pojavi, jer jos nisam uspio sagledati sve opcije i mogucnosti ovog svega.....prvo da vidimo da li ce se svidjeti vama a onda cemo lako.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom