Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 14.12.2007, 18:13
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od sirmium Prikažite prilog
Ja isto proricem to,das mi somica i kazem dubinu, popijem rakicu i pali kuci a one ostavim da kopaju pa posle da me obaveste dali je to to! Ko hoce neka se javi, od skoro radim i telefonski i preko pisama!uspeh zagarantovan ( meni) !
kolega sirmijum,
uljudno bih vas zamolio da ne uskacete na moj teren,ili da lepo podelimo rejone delovanja
s obzirom na moje dugogodisnje bavljenje vracanjem, skidanjem crne magije,pronalazenjem i vracanjem mlade/mladozenje/u maticnu kucu,proricanjem sudbine,ljubavne jade,porodicne probleme,citanjem proslosti, poboljsavanjem sadasnjosti,kao i uticajem na buducnost zahvaljujuci belim magijama,isto tako zahvaljujuci bio energiji koju posedujem lecim iskljucivo nerotkinje ...
da se vise ne bih hvalio svojim decenijskim bavljenjem paranormalnim delovanjem samo bih napomenuo da sam se u zadnje vreme zaokupio traganjem za izgubljenim vrednostima,skriveni m blagom, zakopanim ostavama,rimskim kovnicama,hajduckim tovarima,turskim ukletim zlatom...
naravno posle mnogo uspeha resio sam da se istim bavim profesionalno, elem, svima kojima je potrebno nesto ovako /a dok ne postavim sajt sa ovom temom dopustite mi da se izreklamiram na dragom nam vumiju/ moze da mi se obrati i preko telefona,e maila a moze i telepatski, placanje je avansno tj. solarno/pare na sunce i to unapred/+ 10% od zlata
pozdrav svim unesrecenim nerotkinjama kao i onima kojima su potrebne usluge dr.mg.dipl.ing.vidov itog hadzi sai sifu baneta
odgoovorite sa citatom