Prikazati pojedinačan prilog
  #55  
Staro 24.02.2011, 17:53
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 43
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od Vumi Prikažite prilog
Ovdje püostaje zanimljivo...jedni tvrde jedno a drugi tvrde drugo. Ja bih samo rekao jedno, niko, ama bas niko, ko nije probao XP, posebno Gmaxx, ne treba komentarisati a posebno na nevidjeno se kladiti u njegove mogucnosti. Ovaj detektor jeste osjetljiv na vazdusne smetnje (struja i sl) ali zato kada je "vazduh cist" on je odlican. Ja ga koristim kada sam kuci i to sa 27cm sondom i uopste mi nije potrebna neka veca jer mi je i ova preduboka .
Naravno, sada ce nevjerne tome reci da ja zelim samo reklamirati ovaj uredjaj, ali mi je drago da se i kolega "crni" javio i napisao iste rijeci .
evo ovako....ja nisam neverni toma (ne kazem da si mislio na mene )
uvek mi je drago da sretnem nekog sa dobrim detektorom...nikad nisam patio ako ko ima nesto bolje od mene,daleko od toga.

e sad mene interesuje zasto je on jeftiniji od GMP ako je tako dobar...cini mi se da mi je objasnjeno da na sitne predmetne (ne mislim na ulomke od srebra i koje kakve gluposti milimetarske) reaguje kao i gmp ali je za vece predmete puno dublji.mada mi je isto receno da j u pitanju samo par cm...sad ispada par desetina cm

da se vrnemo nazad,zasto je skuplji gmp...i zasto vumi i kratki koriste gmp?
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom