Prikazati pojedinačan prilog
  #13  
Staro 22.09.2005, 15:22
baki
Gost
 
prilozi: n/a
najjednostavnije je videti

prvi put sam ovde. nisam neki iskusni tragac mada sam dosada procitao gomilu literature na tu temu, a mogu da kazem da sam cak i u nekim radovima na terenu imao srece mada mi rezultati nisu spektakularni. jos nemam svoj detektor iz prostog razloga sto nisam mogao da se odlucim sta da kupim u moru silnih ponuda na internetu i van njega. jos kada sam poceo da citam clanke na ovom forumu, nastupila je totalna konfuzija...
igrom slucaja natrcao sam na broj telefona od jackdetect-a i posle kontakta sam odlucio da odem do njega. da ne duzim mnogo, posle dva sata razgovora i upoznavanja sa njegovim detektorom, odlucio sam da ga bezuslovno kupim. dovoljno ce da bude ako kazem da su dubine (razdaljine) na kojima je ovaj uredjaj detektovao metalne predmete zapanjujuce. ne bih voleo da neko ovo shvati kao reklamu, jer sam ja samo izneo ono u sta sam se licno uverio.
uputstvo koje je od strane jackdetect-a postavljeno na ovom forumu je u pravom smislu reci zlatni poklon za svakog tragaca.
sledece nedelje preuzimam svoj detektor pa ce cu onda vise o samim impresijama sa terena.
p.s. za Vumija: zivim i radim u becu pa ako iskopas malo vremena mogli bi i da uprilicimo neki susret iduceg meseca
pozdrav za sve od bakija