Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 01.09.2005, 01:31
x_lav
Gost
 
prilozi: n/a
Odgovor

Jack mislim da si se malo prevario sto se tice Spektruma Eagle,taj model je starija verzija danasnjeg modela HLT a DFX je opet usavrsena verzija HLT.Svi oni imaju fabricke automatske programe koji su losi za nase terene ali kada se podese kako treba onda ti modeli ne da su pristojni nego su pravi mercedesi u odnosu na ostale detektore.To znam iz iskustva jednog profesionalca iz Lacarka(S.Mitrovica) koji je jedini prostudirao Spektruma do kraja(nije ni cudo kada ga koristi dugo godina).Rezultate koje je on postizao sa svojim starim S.Eaglom su neverovatni,dok su ostali prodavali svoje Spek.koje istinu za volju nisu znali ni da podese,on je ostao veran do kraja i vrhunski podesio svoj Spek.za podrucje Srema.Isao sam sa njim po terenima pa cak i malo koristio taj model i znam dobro sta je taj Jovica iz Lacarka nalazio.Inace koristi Spektruma jos od 1992 god i on sam kaze da nema boljeg detektora od njega.Jedina mana tog modela je bila velika tezina(preko 3kg),sadasnja verzija HLT je duplo laksa.I jos nesto jedan tragac iz Bijeljine koji je nedavno kupio glanc nov DFX takodje je bio razocaran ali sam mu sa neta skinuo programe podesavanja DFX koje koriste profesionalci iz Engleske i Francuske.I sada njegov DFX radi superiorno mada onaj Jovicin program koji je sam osmislio dugogodisnjim iskustvom na nasim prljavim terenima je neprevazidjen.Znam samo da je taj Jovica izjavio da je Spektrum najbolji detektor ali da nije za svakog jer ima jako puno opcija podesavanja tako da je dosta komplikovan.
A kada to kaze profesinalac koji se bavi traganjem 20 i kusur godina onda to ima svoju tezinu.Zakljucak izvedite sami.Pozdrav svim clanovima foruma.
odgoovorite sa citatom