TEMA: Apel
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 20.12.2005, 16:58
Grk
Gost
 
prilozi: n/a
Apel

Pozdrav SVIMA!
Kako smo se uclanili u ovaj forum ( a clanovi smo jos nekih, slicnih),
morali smo da primetimo da se ovde razgovor i komentari vode izmedju par ljudi (tacnije 8!!!).
Sta se desava sa ostalima-bole ih prsti?
Sala na stranu ljudi, apelujemo na sve da se ukljuce malo...Sve je za razumeti-sigurno niko ne sedi dokon kod kuce-svi rade, ali kada se vec uclanjujete u forum mogli bi ponekad nesto i da kazete!!!
Razmisljali smo da ubuduce izlazemo primerke bez ikakvog komentara
da se digne interesovanje kod "publike"-mada opet znamo ko ce dati komentar (opet tih 8), pa...
Znajuci "psihologiju" tragaca u "Jugi", kontamo da vecina njih udje u forum tek da bi videla sta tu ima, i eventualno videla cenu necega (sto opet nema svrhe jer to sto pise po internetu nema veze sa lokalnim kupcima-Jel' da Baki?).
Nama se ovo "mestasce" svidja jer je vecinom forum tragaca- ane kao strani koji kupe novcic na e-bay-u, pa mu se dive!Mnogo lepse zvuci kad procitas "nasao sam", a ne "kupio sam hrpicu neociscenih po 20 centi, pa sam iz toga izvukao jedan..." Mi znamo kako ih je naci, pa cak i mesto skoro svakog novcica!!!Nekako je tako sladje....
Ali i VI ne-tragaci koji volite ovaj hobi, ukljucite se malo-niko se nece smejati ni neznanju ni pogresnoj "proceni"-tako se i uci uostalom-na greskama.To sto prokomentarisete naglas napisite!!! Bar s' vremena na vreme!!!
odgoovorite sa citatom