Prikazati pojedinačan prilog
  #7  
Staro 12.12.2007, 22:54
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
@Sirmium, najmanji je problem otvoriti takav podforum. Objave o prodaji nisu i nece dolaziti u obzir, bar dok sam ja vlasnik foruma (koliko cu jos biti to ne znam jer se troskovi lagano nagomilavaju).
Sta mislis na sta ce da izgleda na kraju taj podforum. Svi ce poceti da ga zatrpavaju raznoraznim stvarima, tako da ce ostatak foruma brzo zamrijeti. Kada bih ja znao da ce se taj forum razvijati, kao sto ti rece neki strani sto to rade, nebi bilo nikakavih problema.
Evo, ja cu odmah to da uradim ali budi siguran da ce najmanje za mjesec dana biti zatvoren, zbog gore navedenih razloga:

@Ivlianus
Sta reci na ovaj tvoj "prilog"?
Ja nemam namjeru da ti se pravdam zbog necega, ali nacin kojim pises nije ni malo lijep. Kratko ti je vec napisao o tome.
Sto se tice brisanja tvojih postova...sam si mi napisao u PP da ti izbrisem sve postove, sto ja ipak nisam ucinio.
Sto su ti izbrisani postovi o prodaji detektora i o mikroskopu to ne znam (ako i jesu uopste)...mozda se radi o tome da je kompletan podforum "BAZAR" iskljucen za priloge.

Zamolio bih te da mi sada objasnis sta si mislio sledecom recenicom:
"Osim aki neko od njih ne bude imao neke koristi od toga".
Jedno cu ti reci u vezi ovoga...ja, kao vlasnik foruma nisam nikada imao nekakve koristi od ovoga foruma...imam i te kakve troskove, a to ti nije palo na pamet. Vjeruj mi da mi je dosta puta doslo da ga zatvorim, sto i nije iskljuceno da se desi, nastavi li se ovako kao sada. Ne treba mi u zivotu da citam takve postove kao sto si ti gore napisao.
Nauci vec jednom da je forum mjesto gdje se svako moze oglasiti sa svojim misljenjem, nije bitno da li se ono tebi dopalo ili ne.

Eto, i ovaj put sam ti poklonio prilicno vremena i zamolio bih te da prestanes pisati svasta o (meni) nama.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*