Prikazati pojedinačan prilog
  #9  
Staro 14.03.2019, 16:00
Korisnička slika od Crni-1
Crni-1 Crni-1 je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 02.09.2012
prilozi: 248
Zahvaljivao se: 239
Dobio je 251 zahvalnice(a/u) za 69 priloga
Citat:
citat od banebeograd Prikažite prilog
ja bi kontaktirao minelab i video sa njima gde najblize da posaljem detektor na servis, koliko se secam u evropi je to ranije bila samo irska, moguce je da se u medjuvremenu nesto promenilo pa imaju i negde na kontinentu neki valjani servis koji to moze da odradi,
u svakom slucaju mujo ne diraaaaaj nista unutra da ne bude posle da nece da ga popravljaju jer su kao i svi drugi sujetni i da onda exxxtra naplacuju nesto sto realno nije ni pokvareno.
cisto da znas i da budes spreman na to, sa minelabom i sa xp-om je barem je moje iskustvo tako najtezaaa i komunikacija i saradnja , totalno su netolerantni , nekorektni, sujetni ili po srpski BEZOBRAZNI kako pre tako i posle kupovine detektora.
u svakom slucaju srecno ti bilo sa njima ...
Pa Bančo kontaktirao sam mnoge od njih,Englezi i Irci se prave "englezi"Talijan i ne odgovaraju i td. i td.
Jedino Irci hoće da servisiraju to jest da zamene ploču ali detektor mora da se šalje tamo,cenu ne kazuju,carina je taman tolika koliko sam ga platio e ako me naguze i za delove-pločicu onda taman mogu da kupim drugi ispravan i da mi ostane malo para.A pločicu da pošalju meni da je zamenim to neće ni u pesmama,ne mogu jer ne šalju robu u Srbiju,dobro ajd dam adresu iz Austrije e pa ne šalju ni tamo delove.
A da ti kažem iskreno detektor i nije u kvaru,radi sad sasvim solidno.
Samo je sramota za tako veliku firmu kao što je Minelab,štede čak i na kalaju,jedna nožica elektrolita skoro da nije ni letovana,čim sam stavio malo kalaja detektor je proradio.
Pa sad ajd svi da se zapitamo zašto bi nekog odrali sa toliko para za opravku,kad je realno to njihov propust ali pre bi dokazali da je zemlja kockasta nego njima bilo šta drugo.
odgoovorite sa citatom