Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 20.03.2006, 01:41
Miki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od bokiii
jesi siguran u to
znaci recimo da ja radim u muzeju uzmem nesto iz njega i odem negdje recimo u london na aukcisku kucu i prodam to nasa zemlja nema vise pravo to da trazi???
bokiii , hteo sam reci da je vecina osoba o kojima je bilo reci - bila ili je jos uvek na nekim kljucnim pozicijama u drzavi , pol.partijama ili vaznijim funkcijama . Takve osobe kada nesto rade - rade u ime Vlade , partije ili bilo koje druge organizacije . U pravu je ramstein , javnost uopste nemora i nemoze biti informisana o svim stvarima i detaljima koje se desavaju u drzavi i kada bi to bilo drugacije onda bi Blic ili Vecernje Novosti morale svakoga dana imati po 250 stranica . ne znaci da ako je neka XXXXXXXXXXXXXXXXXXXX XX sa kakve visoke funkcije 90tih godina (u ime drzave nesto prodala) da ova danasnja XXXXXX ili bilo koja XXXXX u buducnosti ima pravo to da trazi nazad , pogotovu ako kupac ili kupci imaju dokaze da je sa njihove strane ili strane drzave ili firme za koju oni rade sve bilo po zakunu koji vlada u drzavi u kojoj oni imaju prijavljen boravak ili staniste firme . Zapadnjacki sistem trgovine je vec duze vreme daleko razvijeniji od Balkanskog , primer Sothebis godisnje okrene maltene toliko novca koliko sve ex-Yu drzave zajedno i veruj mi .... ono sto stigne do njih to dobija samo onaj ko ponudi vise para .

Promijenjeno od Miki (20.03.2006 u 02:09 sati)
odgoovorite sa citatom