Prikazati pojedinačan prilog
  #2  
Staro 29.08.2004, 17:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Drugarski pozdrav i dobrodosli u forum

U svakome slucaju Minelabovi detektori su odlicni. Moje iskustvo sa minelabovim Advantage-om je odlicno. Jako osjetljivi detektori kako na vece tako i na jako male predmete kao sto je sitan srebrni novac i sl. Rukovanje sa njima je jako jednostavno i predvidjeni su kako za "profi" tragace tako i za pocetnike. Imaju inace odlican diskriminator. Vise o Sovereignu bi mozda mogao reci nas korisnik "Prepelica", jer ga je on posjedovao i imao iskustva sa njim. Inace cijene u Njemackoj se krecu koliko je meni poznato oko 900 Evra za novi aparat. Kako stoji sa transportom i carinom nisam upucen. Sve u svemu za pocetnke bih predlozio ipak Minelabov Advantege i siguran sam ko god da se za njega odluci da ce biti zadovoljan. U Austriji je prije nekoga vremena zatvorena jedna od 2 prodavnice sa detektorima tako da se nabavljanje detektora vrsi vecinom u njemackoj.Moje misljenje je da je detektor (ako se vec mora uvesti i platiti carina na njega) ipak najbolje uzeti direktno od proizvodjaca, jer su cijene dosta dosta manje, tako ako bi doslo do moguceg placanja carine, ipak nebi izasao preskup.
Sada par bitnih pitanja:

1.Sta imate u namjeri traziti
2.Na kojim dubinama
3.Na kakvom zemljistu (livade, oranice, sume)
4.Da li je zemljiste dosta zagadjeno ostalim metalnim otpadom

Za sada toliko od mene
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom