TEMA: Pitanje....
Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 07.04.2005, 08:45
rammstein
Gost
 
prilozi: n/a
[QUOTE=Vumi]Rammstein, pocinjes da me zabrinjavas.[/QUOTE] :totlach: druze nemoj nista da se sekiras,iako se situacija izmace kontroli :416: polako,sve je jos uvek pod kontrolom. :D :hallo:Ne zaboravi da su svi veliki ljudi do sad ,naucnici,muzicari,istorucari,avanturisti,arheolozi,pesnici..........bili na neki svoj nacin :1761: :1761: :nixweiss:[INDENT]a ujedno da ti odgovorim na postavljeno pitanje :700: Na forumu nema suvisnih stvari,sta vise mislim da je potrebno ubacivanje nekih novih stvari.Sve u svemu sajt je odlican,forum je odlican prva liga,pruza velike mogucnosti za sticanje novih znanja sto se tice ovog hobija,pruza mogucnosti da se jos vise upozna istorija, detaljnije nego sto se to radilo u skoli,deluje umirujuce na coveka gde covek moze da se nasali,ubaci neki smesni i saljivi post,da se druzi sa ostalim clanovima preko chata,da se caska o ovim stvarima pa i o nekim drugim stvarima svakodnevnog zivota.........itd,itd da ne nabrajam sve sad(normalno ovo sam pricao u svoje ime),Sve u svemu :04: .Samo napred :475:[/INDENT]

Promijenjeno od rammstein (07.04.2005 u 09:12 sati)
odgoovorite sa citatom