Prikazati pojedinačan prilog
  #57  
Staro 14.12.2007, 23:58
Korisnička slika od acervonec
acervonec acervonec je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 28.10.2007
Starost: 55
prilozi: 798
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 120 zahvalnice(a/u) za 82 priloga
Moj komentar na diskusije i pitanja posljednjih dana:
Svakako nije fer, da Vumi sam nosi troškove. Ako nam se forum toliko sviđa, zajedničko financiranje ne sme da bude problem, samo treba ponuditi razne mogućnosti.
Na listi koristnika nas ima nekih 50. Realno to znači 40 x 10 eura. Najbolje bi bilo pokušati sa čistim dobrovoljstvom, da vidimo, kakva je stvarna podrška forumu.
Ja ne bi zatvarao antike, jaka strana ovog foruma je baš otvorenost za sve, koji žele nešto da nauče, pokažu, pitaju.
Ako bi željeli nešto ekskluzivno za donatore, onda predlažem kao takvo stavljanje ponuda-postova (ne odgovora) na podforumu „razmjena“.
Sigurno bi izbjegavao prodaju arheologije u bilo kojem obliku. Probleme može imati Vumi, prodavači i kupci, a i svi ostali. Ako je forum nekome trn u oku (ili ako to zbog ugleda i ozbiljnosti postane), bi bilo glupo, da mu nudite priliku, da ga zatvori... Bojim se da bi i u najboljem slučaju dobili na forum preprodavače, sumljive ponudnike i slične. Mislim, da nam/vam to ne treba.
I na kraju - prodaja bi bila ozbilna mrlja na naši kredibilnosti, ako bi ikad željeli nastupiti kao organizirana (mada neformalna) grupa u diskusiji o statusu detektoraštva...
pozdrav!