Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 03.06.2007, 13:37
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Arogancije je bilo to moras da priznas...rijeci kao "NAS VOLJENI VUMIDET" i slicne stvari, meni lice na aroganciju. Ne vidim razloga da reagujes tako kao sto si reagovao, na to sto sam ti rekao. Nisi ni prvi ni poslednji kome je to receno. Ako sam ti rekao da je bolje za tebe da to uradis onda je bilo dovoljno da napises odakle je to preuzeto ili ko je autor toga teksta ili da stavis link od originalnoga teksta, a ne da postavljas cijelu istoriju i sta ti ja znam sta sve ne sa toga foruma. Licnoga obracunavanja ovdje nema niti imam tako nesto u planu. Temu koju spominjes sam ja izbrisao, ne slucajno a ako ti to ne odgovara ja nemam namjeru da se izvinjavam jer sam samo htio da te upozorim (za tvoje dobro) a moje upozorenje je docekano onako kako je docekano. Na dnu foruma stoji obavijest da je onaj ko unese nekakav prilog u ovaj forum, sam odgovoran ako je prekrsio necija autorska i sta ti ja znam koja sve prava, ali na zalost to nije 100% tacno jer se pored takvih nalazim i ja kao vlasnik stranice na tapetu, zato te zamoljavam ( ne samo tebe vec i ostale)da se pridrzavas ovoga - HVALA
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom