Prikazati pojedinačan prilog
  #16  
Staro 11.12.2010, 16:10
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 145
Dobio je 574 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Ja vas lepo pitao za savet o krempiti a vi pricate samo o krofnama a moderatori zaspali posle kolaca, samo da ne pricate o tortama jer koliko vrsta ima bila bi to duuuga prica. Ma bas vazno sta ko voli da jede samo da se dobro jede. Salu na stranu.
A sad da se vratimo temi. Zadnji i prezadnji put sam bio na terenu koji je gusta suma sa puno izdanaka, dakle nemoguce je ne udatiri sondom ili kablovima. Posle nekoliko nehoticnih i nepazljivih udaraca poceo mi detektor (tejon) da svira non stop. Nekoliko puta sam otvarao uticnicu ali se nista nije videlo. Ponovo je radio dobro i posle jaceg udarca o neku grancicu poceo je da luduje. Posle pregleda lupom kontakti to jest lem na zicama se blago polomio skoro nevidljivo ali ipak nije bilo kontakta. Ponovo sam zalemio sve 4 zice kako treba i sad radi dobro kao i pre. Citajuci upustvo za detektor ne preporucuje se maltretiranje ili zlostavljanje detektora da budem precizan udaranje, grebanje ali kako da se odradi prasuma, gusta suma a da se ne udari sonda (detektor), kako da izbegavam takva mesta kad bas na takvim mestima ima dosta toga lepog da se nadje, ima li neki detektor koji je otporan na udarce ili makar sonda?
odgoovorite sa citatom