TEMA: Jelasnica
Prikazati pojedinačan prilog
  #19  
Staro 19.04.2009, 17:31
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od surdulica.d Prikažite prilog
Ja ne bi eclipse4 sa tim tako, nebi se ni zezao, sta o podzemnom rimskom ili nekom antickom gradu i tunelima ispod. glupi su ljudi ovde sto se toga tice, nebih da se niko nadje uvredjen, ali tako je za koja mesta imas, planove. Znas kako kazu nasi gde ima dima ima i vatre.
a ovde je to i potvrdjeno.
svasta stoji......i kao sto smo rekli....legende su bile pre nas i zivece dugo vekova posle nas....
a sada jedan primes....sta misli da je neki kurajber nekada pre ko zna koliko hiljada godina,xexexe,sedeo na kamen i iz ciste dosade tucao kamen,mislim,klesao. ...jer je mislio da je neki umetnik.....on je to klesao iz zajebancije....a neko danas razbija glavu tim istim znakom....

sta mislis kada bih ja sada,koji znam mllllogo znakova na raznoraznim mestima krenuo i ispisao sve to na papiru i skockao predivan plan i prodavao ga laicima,koji misle da zakopano blago ceka samo na njih...a ja drzim u rukama tajnu resenja svih njihovih problema?

sta mislis kada bi meni bilo dosadno,pa bih urao sve ono sto sam naveo gore samo bih recimo taj plan utopio u taj tajanstveni vosak,zakopao u nekoj pecinici ili na nekom srednjovekovnom ili rimskom (nebitno) terenu,postavio jedan staaaari gvozdeni predmet pored plana u rupi,da bi mogao detektor da to otkrije.....i sta mislis....koja bi radost bila za tog tragaca?.....al kad bi vide da od toga nema nista,to bi islo iz ruke u ruku...
al kao i u prethodnoj temi.....ne bih ja da vas sputavam...i srecno u pustolovinama....

da ne gresim dusu....obozavam znakove,divim im se,obozavam planove,mape,karte,p repise tapije.....i godinama skupljam....kako njih tako i neko njihovo "desifrovanje" i neki...da kazem opet po navodnicima prevod.....

....da li sam nekada sledio nekakv plan ili bilo sta.....NE.

ovde su ljudi glupi,jer njima kad zapisti detektor pod nog,nabiju asov i nesto mora da izadje na povrsinu......a oni tamo su ljudi pametni....i uvek su verani po plninama,sa poskocima i sarkama i nose majice......vole da ostanu "kratkih rukava"...xexe
odgoovorite sa citatom