Prikazati pojedinačan prilog
  #42  
Staro 24.06.2008, 22:27
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od Deki Prikažite prilog
Hvala Kratki na odgovoru, ja sam za sad kupio XP G-Maxx II za trazenje sitnih predmeta, ali imam zelju da kupim nesto malo jace, mislim nesto sto snima malo dublje ko neki Boden Radar. Prvo sam mislio nesto od Firme OKM ali su me na mnogim Forumima odvracali od toga. Lutajuci danima po internetu naiso sam na ova dva modela: Emfad UG12 i nesto novo je Profiler EMP-400. Hteo sam da cujem vasa misljenja o ovim da ih nazovem radarima. Inace cene su velike ovaj prvi je nesto vise od 10.000 Evra a ovaj drugi oko 18.000 Evra nisam jos bas siguran u cene jer tek juce sam naso jedan sajt na Nemackom a oni imaju istaknute i cene.

Pozdrav Deki
Deki imas izvrstan aparat koji je uz to i dovoljno dubok, ako hoces mozes ga jos opremiti sondom od 27cm i 45x38cm i uzivaj u hobiju. Sa tim sondama ces vaditi SESTERE u povoljnim uslovima i na 40cm dubine sto je sasvim dovoljno. Sve ove gluposti koje se reklamiraju i koje kostaju brdo para su prica za malu decu i zanesenjake. Ostavi se pulsnih i radara drugarski ti savetujem i samo radi sto vise sa masinom koju imas, svaki trud ce biti nagradjen!
odgoovorite sa citatom