Prikazati pojedinačan prilog
  #4  
Staro 28.02.2015, 15:44
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 54
prilozi: 7.894
Zahvaljivao se: 155
Dobio je 1.061 zahvalnice(a/u) za 408 priloga
Mislim da vam svima nije potrebno navesti razlog zasto sam obrisao temu ali ako hocete dobicete objasnjenje.

Sve je u redu kada se navede link od nekakve teme ali kada ta tema krene da pominje politicare, strane u ratovima itd itd, mislim da je ta tema krenula u pogresnom pravcu jer nam politika na forumu nije ni najmanje potrebna kao ni pominjanje osoba koje se istom bave. Svi znamo sta nam je politika donijela u proteklih par decenija i znamo da nam nece donijeti nista ljepse ni u narednim decenijama i zato ne zelim nikakve politicke rasprave i sl na forumu.

@Banatski setac...nema potrebe da nekog, ko je u mogucnosti obrisati temu ili nesto slicno uraditi nazivati "mocnicima", nema potrebe da se svakome pojedinacno putem PP objasnjava sta nije pozeljno ovdje vidjeti ili citati. Nismo djeca i vjerujem da se niko nece ljutiti sto sam to ucinio tj obrisao temu. Isto bi se desilo i da sam je samo zakljucao. Opet bi se javio da pitas zasto sam to uradio. Bolje je malo paziti o cemu se pise i odmah nece biti nikakvih nesuglasica.
Ako se neko ne slaze sa ovim sto napisah, slobodno neka kaze i neka obrazlozi isto.
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom
Korisnici koji su se zahvalili korisniku Vumi na prilogu