Prikazati pojedinačan prilog
  #18  
Staro 19.10.2009, 17:46
pdragan
Gost
 
prilozi: n/a
Citat:
citat od agrippa Prikažite prilog
mislim da to nema veze sa dubinom nego sa greskom VDI na granicama detektovanja detektora gde zna da pogresi . Sve je lepo u vazduhu ali kada sitan novcic zakopas malo dublje zna da ga diskriminise kao foliju pa cak i kao sitan ferit pa ti vidi
Takodje ce bolje raditi kada imas pozitivnu metu u blizini negativne ...
Losa strana je glavobolja i maksimalno usporavanje rada
ima veze sa dubinom sigurno.iskljucivanj em diskriminacije ti ne iskljucujes i tonove za sve metale.na whates aparatima to se zove "raditi na muziku"i aparat je osetno dublji ,svira na sve ,svaka meta ima svoju visinu tona,ali treba dosta vremena da se nauci svaki ton.na exploreru isto,ceo dan mi zuji na gvozdje-tj.zemlju,ferit(levi gornji ugao)ali kad naidje dobra meta zavija kao sirena,kad naidjem na strelicu svira dubokim tonom,folija pisti slicno kao dobra meta ,ali isto dubljim tonovima.
tako da moras da se javis posle 200-400 radnih sati rada sa e-tracom,pa ces mi reci dali je dubok-stabilan-i dali ima dobru diskriminaciju.
jos uvek si u fazi nerviranja,i upoznavanja,to ti je za svaku masinu isto,kao i sa zenom,polako dok je upoznas ,a posle joj pomrsis konce ili u tvom slucaju-napunis djepove
odgoovorite sa citatom