Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 21.09.2005, 19:20
jackdetect
Gost
 
prilozi: n/a
Ako tako vidis stvari, onda te ja zaista molim da taj Pdf povuces sa foruma, ili jos bolje, izbrises citavu ovu temu.
Meni ovakav vid reklamiranja zaista nije potreban, i ne volim reklamiranja po forumima.
Sve sto sam naveo u svom uputstvu je prosto istina. Uostalom, vise ljudi sa ovog foruma je upravo i trazilo od mene da uradim prikaz svog detektora.
Vidis, zanimljivo je to, vi redovno reklamirate nekakve Australijske detektore, koji se prodaju po neopravdano visokim cenama, a da pri tom vecinu modela niste ni videli, ni probali. Njihovih prikaza ima dosta. Medjutim, zasmetao ti je jedan jedini prikaz domaceg detektora, koji je usput, i duplo jaci od ovih, i pet puta jeftiniji.
Da li mislis da je tako nesto nemoguce?
Nemoj zaboraviti nekoliko Spskih glava, koje su iz opanaka otisli preko okeana, i promenili koncepciju ovoga sveta.
Znas li kako je tesko i ziveti u Srbiji, a kamoli baviti se naucnim radom, i finansirati dugogodisnji razvoj nekog sofisticiranog uredjaja. Da li takvi napori zasluzuju da se bar tretiraju na isti nacin, kao onih iz razvijenog sveta?