TEMA: blisstool
Prikazati pojedinačan prilog
  #18  
Staro 04.02.2011, 08:06
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Da ti odgovorim ukratko, na primer Goldmaxx

-kvaliteta izrade - Od 10 poena "9"
-realnih mogucnosti detekcije u zemlji(NE u vazduhu)- isto "9" poena
-koje je kvarove imao - " 5 godina bez kvarova"
-dali otkida ruku posle pola sata rada - "5-6 sati rada bez problema"
-potrosnja baterija (vrlo bitno ako nema punjivih) - "60-70h"
-smetnje (mobilni,vlazna trava,niska temperatura..) -"mobilni minimalno"
-mogucnost rada i na veoma teskoj zemlji(ferit,mineral i,cigla)-"odlican"
-slozenost podesavanja (dali ga je savladao prvog dana ili trebaju meseci rada)- "za pocetnike dva do tri izlaska na teren"
Pozdrav
-oko prve stavke se slazem,mada je meni stigao sa izjedenim delicem usice kutije,tako da malo landara u radi al sam naviko (al ako je detektor bio malo koriscen onda znaci da mu to brzo strada)

-oko druge stavke,neznam sta si uzeo u obzir pa kazes 9...sve detektore sveta ili?
jer od onih koje sam ja koristio dao bih mu od 6-7malo je previse nezahvalno reci 9 ili 10.ako radis sve po nedodjijama sa njim mozda bih se slagao sa devetkom,za njive...nikako.
da te dovedem ovde na nekim njivama gde moras da ga nastelujes da jedva na 6-10 cm vidi veliki folis dok neki drugi detektori oru ko IMT 560 takve njive.ali i to je diskutabilno.

-oko kvarova ja sam sondu vec promenio 27.

-za ruku se slazem,mada ih ja kad kad menjam radi reda a i da ne bih imao dve razlicite ruke./......sala mala.

-baterija ako ne manje ne ni vise nego na ono sta sam koristio.

-smetnje...mobilni,vl azna trava i ostale vegetacije ne bitno dal je kukuruz,zito,majcina dusica naslanjanje na zemlju i jos trista cuda.

-cigla i ostalo ok...inace gore sam naveo na nekim njivama...kad bih mogao da ga ocenim sa 0 i to bi mu bilo previse.dok kao sto sam rekao drugi detektori oru.

-podesavanja.....veom a lako za par izlaska ali ima (koji sam ja koristio) i koji se u prvih 2 minuta vec nauci

mislim da se i kolega miligor slaze samnom ako ne u svemu bar u vecini.
zapravo,neka doda i on svoja iskustva.
__________________
http://img715.imageshack.us/img715/6438/oie11018399nylqno0.gif
odgoovorite sa citatom