TEMA: blisstool
Prikazati pojedinačan prilog
  #20  
Staro 04.02.2011, 09:45
miligor
Gost
 
prilozi: n/a
Sto se tice izrade aparata mislim da su malo stedeli na kvalitetu, posebno mislim na onaj deo za podlaticu plasicni kao i pri lasklapanju aparata dosta tesko ide srednji deo sa gornjim. Prethodni fisher koji sam imao je bio kvalitetniji sto se tice izrade i cini mi se bolje izbalansiran.

Dubina sto se tice ja nisam impresioniran, jedino za srednji vek mi se pokazao, tj. sitno srebro.

Imao sam problem sa spajanjem sonde i kucista jer su mi se polomile one iglice, koje su po meni dosta tanke ali to mogu preuzeti kao svoju krivicu jer sam hteo po noci da radim i nisam dobro spojio.

Tezina mu je ok, navikao sam se na sondu 27 i nemam problema tipa da me ruka boli posle duzeg rada.

Baterije mi traju izmedju 55 i 60 sati rada.

Nisko rastinje, psenica, detelina, kukuruz, trava vlazna mu stvara probleme, mobilni takodje. Pri radu sa sondom stalno se cuju zvukovi pri mahanju, a najgore ako sonda se nasloni na zemlju.

Na teskim terenima sa ciglom i mineralizovanim zemljistem ok. Jako je osetljiv na folije i zaprljane terene ali pretpostavljam da je to najvise zbog frekvencije rada.

Podesavanje mu je dobro i nije problem da se i pocetnik brzo navikne na njega.

Napominjem da su ovo moja licna iskustva rada sa modelom goldmaxx power, i ne mora da znaci da su svi aparati ovakvi, mozda sam ja po onoj narodnoj od dzaka sa p...a izvukao k...c. Kupio sam ga u Austriji.
odgoovorite sa citatom