TEMA: Zatvor
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 22.03.2012, 13:54
Korisnička slika od pike.sch
pike.sch pike.sch je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 16.12.2007
mjesto: panonia
Starost: 52
prilozi: 2.176
Zahvaljivao se: 144
Dobio je 572 zahvalnice(a/u) za 242 priloga
Zatvor

Prica se da je pala i prva zatvorska kazna za jednog tragaca iz SM - 3 meseca zatvora, plus 2 godine uslovno i 50.000 din novcano, a da slicno ceka jos trojicu ? Zna li se nesto o tome?
Zasto su dobili kazne, zbog cega? Cuo sam jos par incidenata. Sve nas vise teraju sa njiva.
Imao sam skoro incident kad mi je prisao neki celavi tip prvo mi je rekao da ce mi razbiti glavu polupati auto pa sam ga nekako smirio pa mi rece da ga jedan tragac (policajac u penziji) uvek pita da trazi na njegovoj njivi. Pa pita koga sam ja pitao kad sam mu spomenuo neke ljude koje znam iz njegovog mesta malo se smirio da bi mi rekao na kraju to je taj matori sve pretrazio neces nista naci a ja mu kazem da nisam nasao nista pa me nece vise videti na njegovoj njivi. Mislim da ga je poslao matori kolega da me otera jer mu gazim teren. Cak sam video gazde njive (a i oni mene) kako oru pre neku godinu i ne lice na tog celavog koji je verovatno neki kriminalac, uterivac dugova jednom recju poslusna dzukela.
Sigurno je da i vi imate slicnih problema a kako mi se cini sve ce biti vise i vise.
__________________
tesoro tejon
odgoovorite sa citatom