TEMA: Kreizare
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 03.05.2007, 20:18
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Kreizare

Danas posle podne izjuri me zena iz stana oce da usisava, a posto se plasim usisivaca da me neproguta a uz to zuji ko helihopter, uhvati detektor pa bezi na teren. Teren ko teren pregazen ,izgazen ma jednom recju i dusa mu izvadjena (NISTA). U blizini sumica a uz sumicu izvor pa reko aj da udjem bar dame komarci izujedaju posto nisam nista nasao pa cu reci zeni dame seljaci namlatili posto sam im njive kopao ha ha ha.I tako uletim ti ja u sumu postomi mozak provrio na suncu, drz va drz tam ma nema nista samo kojekakvi metci iz poslednjeg rata. I tako iznuren,izgreban vracam se puticem kojim su stotine tragaca prosli ali na moju srecu niko nije spustao sondu , sto bi da kopaju municiju. kad zazujaaaaa na sred putica velim metak ebiga daj da zakopam ka ono belise nesto gledam nemogu da verujem trljam oci i pipnobi i nebi ma jeste bre srebrni krajcar malo se beli ispod blata pa ga pljunem onako domacinski dabi i ekser zardjo kad on se zabeli skroz. Skocim ti ja od srece pa mi nako sonda pade na desnu stranu kraj puta kad ono zazuja jos jace , streso se ja umalome srcka nepogodi jos ni ovaj nisam stavio u dzep a ono jos zuji odkopam kad ono III- izletese na svetlo dana,pocese ruke da drhte noge da klecaju moro sam lupiti glavom od Bukvu da dodjem sebi,pokupim i to pa okreni obrni u krug ma ljudi ono pisti na sve strane vadim ti ja novce i zamisljam u sebi bre samo srebro kadce zlatnik da padne ali oces nisam ja bas toliko srecan izgleda nisam jeo g......a kad sam bio mali pokupim to stoje bilo tu i nako u zanosu krenem dalje reko bice jos .... a da tocu vam drugi put ispricati. a kuci kadsam dosao i zena videla tolike srebrnjake poce dame grli ma skace po meni kodasam dobio 6-sticu na loto-u volime jadna a ja to nisam ni znao ha ha ha pa evo pa pogledajte ovo za sada a drugi put bice jos.
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg CA2RSPQV.jpg (71,8 KB, 51x prikazano)
Tip dokumenta: jpg CAWPSTOV.jpg (84,2 KB, 37x prikazano)
odgoovorite sa citatom