TEMA: Opaaaaa
Prikazati pojedinačan prilog
  #12  
Staro 28.06.2012, 18:35
kratki
Gost
 
prilozi: n/a
Ljudi ovo je forum za detektore i pronalaske koji su iskljucivo napravljeni detektorima. Na molbu clanova i interesovanja, otvoreni su i drugi pod forumi za pronalaske koji nisu napravljeni sa detektorom itd. Mislim da je uvek lepo kad se opise okolina, mesto, materijal i dimenzije pronalaska.
Jos je lepse kad se uz to doda sa kojim aparatom i na kojoj dubini su pronadjeni ti predmeti, jer je to forum za tako nesto.
E sad sto neki po nekad ubace po nesto sto nije vezano za temu i nije strasno, dok se sa tim ne pretera ok je. Ima nekih koji provociraju na svaki komeentar i razbole se odmah kad neko pomene svoj detektor pa kontriraju i onda prici i raspravci nema kraja.
Ja sam nakon dugogodisnjeg isprobavanja i testiranja, nasao aprat koji licno meni odgovara kao i za uslove gde trazim i sta trazim. I za mene licno je taj aparat naj bolji dok ne naidjem na neki drugi. E sad svidja li se to drugima ili ne to nije moj proble, ali ja cu ga hvaliti i dalje.
Ne razumem svu tu kavgu i dizanje tolike prasine ako neko iznese svoje misljenje o svom aparatu, i ne razumem kad neko hvali svoj aparat a kudi tudj koji uopste nije ni probao, a i kad bi ga probao ostaje pitanje je li uopste znao da ga proba......
I da dodam jos ovo, detektorom se mogu naci i predmeti od kamena ili keramike, ne mogu svi ali puno njih moze.
Ovaj kamencic precnika 2cm (pogledaj link dole, prva fotka pronalazaka desno dole), sam pronasao mojim aparatom a nasao sam jos puno kamencica i nekoliko ulomaka od sekire takodje....
http://www.vumidet.net/forum/showthr...?t=6701&page=2

Lep pozdrav svima!!!
odgoovorite sa citatom