Prikazati pojedinačan prilog
  #16  
Staro 06.09.2007, 21:27
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Koliko se meni cini i ti si pobrkao neke stvari...ne znaci da je neki od detektora los ili dobar na osnovu onoga sto pojedini vlasnici njime pronadju, nego zavisi od terena na kojima se tim istim detektorima trazi. Nisu svi tereni bogati nalazima. U austriji su recimo sretni kada pronadju poneki folis, dok se u srbiji vjerovatno zgrazavaju na folise jer im samo smetaju pri trazenju krupnijih stvari.
Recimo ja sam ti mogao takodje pokazati hrpu novcica koje sam pronasao sa minelabovim ili fisherovim detektorima a od te hrpe mozda imaju samo njih 20-ak koji se mogu ostaviti u kolekciji, ostali se mogu baciti na smece.
Sto se tice toga da svako hvali svoga konja, to je uvijek bilo i bice, tu nema nikakve sumnje, jer svako pricanje o detektorima koje covjek nije (duze vremena) koristio je besmisleno jer ga ne poznaje.
Ovdje postoji takodje i problem oko toga da se oni koji imaju sta prikazati, boje toga ili jednostavno ne zele prikazivati pronadjene stvari, cisto da te iste nebi neko nekada prepoznao na nekoj aukciji
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom