TEMA: nokta
Prikazati pojedinačan prilog
  #19  
Staro 22.06.2011, 09:15
Korisnička slika od banebeograd
banebeograd banebeograd je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 21.03.2006
mjesto: Srbistanski tamni vilajet
prilozi: 994
Zahvaljivao se: 19
Dobio je 44 zahvalnice(a/u) za 31 priloga
Citat:
citat od Jevus Prikažite prilog
Tiimas puno iskustva,pa me zanima tvoje misljemje o 3d aparatima?
nisam imao nameru da uopste pisem na ovu temu jer je o tome vec puno puta diskutovano ovde /razne nokte, mineoro, lektre, raslje i slicne skalamerije/a pod obavezno se neki ljudi nadju uvredjeni, najcesce vlasnici tih aparata,
ali ajde sad kad vec pitas da napisem i ja neku...

ja licno nisam imao taj aparat u rukama, niti imam iskustva sa takvim aparatima jer sam imao srece pa su neki drugi ljudi kojima mogu da verujem sve to isprobali i razuverili me u zelji da ih posedujem.

tesoro tejon, fisher f75, minelab sovereign, whites dfx, whites spectra, xp gmp, xp deus,...
-sa svakim od navedenih /i mnogo drugih koje nisam naveo/ ces sigurno biti zadovoljan jer su mnogo puta provereni na terenu.
-svaki od ovih detektora je najmanje dva /do pet/ puta jeftiniji od nokte.
-za razliku u novcu /par hiljada evropljana/mozes sebi da kupis ladu nivu i da picis u vuko****ne gde nije ni bilo tragaca i sam sebi nalazis nove terene...

osim toga , izbor ti je jednostavan,
poverujes reklami i onima koji hvale noktu a isprobali su dva i po detektora u zivotu,
ili veru poklonis onima koji su isprobali taj detektor i jos 300 drugih i tacno znaju sta ti pricaju...

ps. kad ti neko ko prodaje detektore izmedju ostalih i noktu kaze "nemoj to uzimati, to je smece", zasigurno se i tebi samom namece samo jedan zakljucak.

pozzz
odgoovorite sa citatom