Prikazati pojedinačan prilog
  #3  
Staro 05.09.2008, 14:58
agrippa
Gost
 
prilozi: n/a
ah da zaboravih napomenuti da sam detektor kupio polovan i velike su sanse da je neko vec pomerao trimere (u nameri da "produbi" detektor) sto je neostvareni san svih tragaca pa i ovde kod mene (okolina sirmiuma) ne bih se mnogo osvrtao na to da nisam primetio da detektor radi malo drugacije u odnosu na ostale CZ- PETICE . otvarao sam nekoliko primeraka za koje vlasnici garantuju da nisu cackani i slikao polozaje trimera i primetio da dosta odstupaju jedan od drugog . sto znaci da se svaki primerak u fabrici posebno podesava i prica je za sebe. negde sam cuo da je svaki detektor najoptimalnije podesen u fabrici za sondu uz koju je isporucen. posto sam ja kod mog detektora sondu od 8" spider zamenio za sondu 10" verovatno pravi jos vecu zbrku

vumi CZ nije radjen u SMD tehnologiji ali stoji da je prenatrpan elektronikom zato i trazim pomoc od nekog strucnijeg
sto se elektrolita tice i ja sam prvo to pogledao ali ni jedan mi ne izgleda sumljive (nwma naduvenosti niti tragova pregrevanja)
ma da ipak posto nije neka investicija poslusam tvoj savet i prvo izmenjam sve elektrolite . ko zna mozda pomogne
odgoovorite sa citatom