Prikazati pojedinačan prilog
  #30  
Staro 06.10.2005, 22:55
prepelica
Gost
 
prilozi: n/a
Potpuno si u pravu vumi da sa sondom od preko 50 cm,on nema sanse da nadje sitnije predmete,a znojice se na razne gluposti na vecim dubinama.Neverovatno je to ,a dobro si vumi primetio,da se non stop pljuje po fischerovim i minelabovim proizvodima.E pa ja sam spreman da se suocim sa tim detektorom koji je prizveo taj hmm..,ja naime imam minelab explorer 2,i da vidimo koliko je taj bolji.Ako me ubedi da je bolji kupicu ga istog momenta i pokloniti nekome u ovom forumu,ali ako ne nabicu ga tom proizvodjacu u **** jer mi vec sve ovo ide na zivce.A koliko sam ja imao prilike da se sa razlicitim detektorima sretnem,svi su oni slicni i veoma su male razlike(detektori u istoj klasi)i stvar je samo,a tu cu se sloziti sa nekima,dobre reklame.Isto tako se po velicini sonde razlikuju,tako da ako imate vecu sondu idu dosta dublje,pa moj detektor sa sondom od 51 cm,garantujem odgovorno ima da pisti i na 2,5 metra dubine,samo je pitanje na sta.I sada me iznervira kada mi nadje nesto na 70-80 cm dubine i ja to moram da kopam,pa to je katastrofa.Ni jedan detektor na moze da vam nadje blago,on moze samo da pisti kada ga VI NADJETE.