TEMA: Explorer II
Prikazati pojedinačan prilog
  #9  
Staro 24.11.2004, 23:00
Korisnička slika od Vumi
Vumi Vumi je offline
ADMINISTRATOR
 
Registriran : 26.04.2004
mjesto: Ilirikum
Starost: 55
prilozi: 7.897
Zahvaljivao se: 157
Dobio je 1.063 zahvalnice(a/u) za 409 priloga
Pazi, ja ne zelim da te nagovaram koji detektor da kupis, niti ti mogu sa sigurnoscu reci sta koji sve moze jer nisam isprobao sve detektore. Kazem ti opet, moje misljenje je da Explorer II moze pronaci kutiju 15x15 cm na dubini od 60cm, da li moze i dublje ne mogu ti reci. Ako nisi siguran da ce ti taj detektor biti dovoljan onda bi morao izdvojiti vise nego duplo da bi kupio recimo Minelabov GP Extreme, to je stvarno mocna masina ali su mocne i pare koje za njega treba izdvojiti. Opet ti kazem, ne zelim da uticem na tvoju kupovinu i tvoj izbor, ne bih volio da mi poslije kazes kako sam te pogresno uputio ili sta ti ja znam sta vec. Najbolje ti je , ako imas mogucnosti, da odes kod prodavca detektora i da ga pitas da testiras detektor prije nego ga kupis, ili jos bolje je ako neka firma ili trgovac detektorima iznajmljuje detektore, da odes tamo, uzmes jedan explorer i da ga negdje isprobas po svojoj volji. Tih par Evra koje ces dati za uznajmljivanje, nece biti toliki problem kao nekih 1000 Evra za kupovinu i da se poslije razocaras. Volio bih da ti mogu tacno odgovoriti na sva tvoja pitanja ali na zalost nisam u toj mogucnosti, jer ja ne posjedujem sve te detektore i nisam ih sve testirao- nadam se da me shvatas. Sve sto ti mogu reci je ono sto sam do sada ja isprobao sa detektorima koje sam imao i koje jos uvijek imam. Ipak tvrdim da Explorer II moze da pronadje onu kutiju na 60cm...
__________________
Nikada nećeš izgubiti pravi put
budeš li radio prema osjećanju i savjesti...
*Gete*
odgoovorite sa citatom