Prikazati pojedinačan prilog
  #639  
Staro 02.02.2015, 19:38
Grga Grga je offline
Iskusni korisnik
 
Registriran : 03.02.2007
Starost: 68
prilozi: 497
Zahvaljivao se: 28
Dobio je 67 zahvalnice(a/u) za 49 priloga
Opet ''alke'' na brdu...

Godinama očekujem neku sitnu dobru vijest u vezi ovih misterioznih alki. Mnogi se kunu da su ih vidjeli, da su im stariji pričali o njima, da cijelo selo zna za alke još od vremena kad je tu bila luka za vezanje velikih brodova u bivšem Panonskom Moru, ali nikako niti jednog foto dokaza. Mogu ja i vjerovati u svačiju istinu ali ipak... Sumnja nagriza u sve većem postotku. Onda se na ovom profilu pojavi članak i razvije se diskusija. Umiješam se malo očekujući da netko možna zna nešto više, kad, evo jednog Slavka sa svojom pričom. Možda bi mi i njegovo uvjeravanje zvučalo kao i sva ostala, samo da taj isti Slavko nije sjedio samnom u klupi u srednjoj školi. Znam da je ozbiljna i školovana osoba koja nije sklona izmišljotinjama i zaebanciji na tuđi račun, pa ga pokušavam dobiti na fejsu, a njega još nema. Nismo se vidjeli niti čuli četrdesetak godina pa počinjem sumnjati da je ostario i zaboravio me... Ili najvjerojatnije nije vidio moje poruke jer mi se ne čini baš da je senilan. Da ne dužim evo dio našeg razgovora...
prikačene grafike
Tip dokumenta: jpg alke1.jpg (45,9 KB, 13x prikazano)
Tip dokumenta: jpg alke2.jpg (48,4 KB, 10x prikazano)
Tip dokumenta: jpg alke3.JPG (14,9 KB, 8x prikazano)
odgoovorite sa citatom