Prikazati pojedinačan prilog
  #8  
Staro 27.02.2008, 21:13
kele 78
Gost
 
prilozi: n/a
pozdrav zemljace

Citat:
citat od boban Prikažite prilog
evo ovako je doslo do tog otkrica prica se da na tom mestu, ima zakopana, crkva ja i jedan moj drugar, smo resili da do i utvrdimo stigli smo do mesta i poceli da kopamo i na 60 cm naislii smo na betonsku, plocu debljine 80cm pa smo okrnili jedan njen deo i smo zavezali ciglu na craj konopca i smo spustal,i u rupu tako smo nastavljali, smo oko sest konopca i nijedan nije stigo do dna. ali smo i spustali kameru, kamera lepo radi do jedno desetak metara, i posle nista bela buka.
kakva bela buka ,mozda je to neki stari zaktvoreni bunar gde verovatno nema vise vode.da nije to mozda u blizini Kostolca
Ja znam za dve crne rupe ako mi Enigma dozvoli da ih tako nazovem,a to su dva rimska tunela koji vode ispod Dunava jedan se nalazi kod mog dobrog prijatelja u dvoristu a drugi nedaleko ,ovaj prugi vodi u pravcu rimskog logora i on je posle 15m zatrpan ,a ovaj koji vodi u pravcu Dunava u njega je moguce uci jedno 100tinak metara i dalje nemoze jer je pun vode .
Ako je tebi poznat teren o kome pricam onda verovatno znas o cemu se radi.A u blizini se nalazi vec jedna crkva pored koje ima jos jedan ulaz ali mislim da je neisrazen u selu se prica da ispod crkve postoje hodnici ,i da je to saznato iz crkvenih knjiga .
To je ono sto ja znam iz tog kraja ,ima jos dosta detalja oko toga ali drugom prilikom.
odgoovorite sa citatom