TEMA: Incident
Prikazati pojedinačan prilog
  #14  
Staro 20.11.2011, 21:06
Nigrianvs
Gost
 
prilozi: n/a
Ebiga ja cu na terenu od traktoriste drugu verziju i policija nije bila ukljucena u to mlacenje kao sto kolega ivlianus rece.
Tragac je bio neki stariji covek iz S.Mitrovice to su reci traktoriste koji je radio u neposrednoj blizini. Tragaci su dosli i kopali po privatnoj njivi na zitu. Doticni gazda je naisao sa traktorom da baca djubre i zatakao ih na zitu bilo ih je dvojica, starii i mladji tragac. Vlasnik malo u pripitome stanju izlece iz traktora jurisa na tragace, psue i td........Naravno strariji je hrabrii pa se malo i pobunio. Vlasnik njive istrgne asov iz ruke toga strarijega i mlatne ga po ruci pa mu polomi ruku, opsta frka u kou je uskocio doticni traktorista koji mi je ispricao tu pricu. Razvadja zaracene strane i situacija se trenutno smiruje. Matori tragac i mladji odlaze verovatno u bolnicu na gipsanje. Medjutim stvar se dramaticno komplikuje kada matori dovodi par svojih sinova i pronalaze doticnoga vlasnika njive koga su tako nezno milovali da je vlasnik doticne njive zavrsio u BG na urgentnome centru sa vise preloma ipodliva od rebara pa preko glave. Tek tad je policija bila obavestena i verovatno reagovala. Toje prica traktoriste koji je bio navodno ocevidac dogadaja i morao davati izjave oko dogadjaja. Zato ko se krece oko S. Pazuve oko salasa i svinjogojstva neka pazi gde kopa. Ja definitivno cu se drzati svoih terena i svoje okoline jel neznam sta je prethodno neko od kolega zaebo na terenu pa nebih da budem bas ja taj koji ce da plati za drugoga. Vidjao sam svakakvoga meteza i rupa narocito na psenici. Vecina seljaka se zali na Mitrovcana da im ebu njive mada mozda nisu u pravu ali seljaci sve tragace poznaju kao mitrovcane jel ih najvise i ima tamo, nebitno dali je to macvanska ili sremska. Mada ima dosta kolega koji su i iz drugih mesta koji samo jednom nalete na teren pa ga izbuse i rupe nezatrpavaju.