TEMA: Lobo
Prikazati pojedinačan prilog
  #1  
Staro 02.09.2009, 02:46
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
Lobo

Pre 10-tak dana sam uz malu pomoc mojih prijatelja uvecao porodicu Tesoro.
Desilo se da sam postao srecni vlasnik Lobo-a odnosno zamenio sam XP za Tesoro. Da li je ovo dobar potez i da li ce to tako i ostati vreme ce pokazati.
Odmah sam ga pripremio i otisao na jedan od terena .Ja ne znam koliko je to dobar teren isao sam po uputstvu iskusnijih tragaca.Moj prvi nalaz bila je nekakva burma,cini mi se da je aluminijumska tako da bih rekao da je neko na njivi izgubio unazad 50-tak godina.Tu je izaslo i jedno metalno dume.Ja ih se secam da su bila od mesinga.i jedan novcic za koji takodje mislim da je aluminijum.Pokusavao sam da ga ocistim ali mi nije uspelo.Vrlo je tanak a radila je cista mehanika sa vodom.Konacno tu je i nekakva gvozdena alka
Sutradan sam isao na plazu, nasu recnu i bogami se nakopao svega i svacega.Bilo je 19 kovanica naseg dinara.pivskih cepova u pocetku a alu potezaca sa limenki za pricu.(Jedva cekam da nas puste u Evropu pa da zamenimo valutu)U toj varijanti bih mogao da sledim Kratkog ali na “kratke” staze. Pokusao bih isto i na morskoj obali i nadam se da necu imati nezeljene susrete.Ima li jos neko nekakvih iskustava sa CG primorjem i trazenjem po plazi?Razmisljam da pokusam nocu?
Da li je uopste pozeljno nositi detector u CG. Znam da se moze sakriti u prtljagu ali dali neko zna kako oni gledaju na posedovanje MD-a kada se ulazi na njihovu teritoriju?
Najmanje bi mi trebalo da dobijem zapisnik o oduzetim stvarima???

Sutra cu postaviti i fotke od nalaza posto nisam do sada uspeo da ih fotografisem
odgoovorite sa citatom