TEMA: Lobo
Prikazati pojedinačan prilog
  #3  
Staro 02.09.2009, 11:13
tragac
Gost
 
prilozi: n/a
stelovanja

Kao prvo i kao sto pretpostavljam da svako uradi i ja sam odradio vazdusne testove.Oni su mi ukazali da ako stavim diskriminaciju preko broja 3 gubim tanje zlatno prstenje i tanke lancice kojih na zalost na nasim plazama nema (verovatno nam standard odredjuje i nakit) pronasao sam jednu brojanicu-narukvicu medju svim onim dinarima.
Za razliku od plaze na terenu sam diskriminaciju podizao do 3,6 zato sto tu jos uvek nisam gubio male kovanice ali sam na sumnjive zvuke isao u all metal mod i obicno i kopao.No potreban mi je rad sa njim da bih prepoznavao odredjene zvuke kao sto su zatvaraci za pivske flase.Kopam ih ali samo da bih se uverio da je to sto mislim.
Meni je lakse da se krecem sa njime jer u dodiru sa travom i kada se ocese sonda o zemlju nema propratnih zvukova kao kod XP-a pa mi se desalalo da proveravam na asovu da li mi je detektor uopste ukljucen. Kako je neko rekao na forumu moze njime da se kosi trava bez lazne uzbune.
Za sada ovoliko i molio bih Vas za iskustva sa morskoga zala jer treba krajem nedelje da se uputim tamo.
Opet nisam stigao da odradim fotke,ali u toku dana cu ih postaviti,
odgoovorite sa citatom