Prikazati pojedinačan prilog
  #22  
Staro 09.08.2008, 09:31
Deki
Gost
 
prilozi: n/a
Hvala Eclipse na odgovoru ali mislim da nisi razumeo ili nisam uspeo da ti lepo objasnim sta sam mislio. I ja sam novi koristnik ali mislim da to nebi trebalo da utice sta smes da pises a sta ne. Kratki nije nista lose napisao, on je samo napisao da je imao iskustva sa ...... i dao njegova zapazanja i misljenja sto tako bi trebao svako da prica o svojim masinama a ne da ceka u neku pozadinu i vreba povoljnu priliku da nesto procita ili kupi, a neko mora da istrci pred neko rudom ako sam bas ja meni opste nesmeta.
O tome koliko vas je u mogucnosti da kupi tu kutiju sa monitorom ja neznam niti me zanima a drago bi mi bilo da to svako moze.
Pominjes cesto Vumija pa mi se sve cini da se samo ulizavas a zabranjeno je da pises otvoreno o tvom detektoru, pitas li se zasto ili znas zasto?
Neznam koje jos Forume posecujes ali skoro svi ostali Forumi su tako napravljeni da je vlasnik Foruma ujedno i trgovac nekim aparatima ali svako moze sve da pise o svemu sta je zapazio, uradio, testirao, naso nesto novo interesantno za sve korisnike Foruma, prodaja polovnih aparata itd....
Eto sad mislim da si shvatio a nadam se da se niko nece naljutiti jer ja sam samo dao svoje zapazanje kao ,, novi korisnik ,, nikog nisam vredjao i tako treba i da ostane bez vredjanja.
Pozdrav
odgoovorite sa citatom