Prikazati pojedinačan prilog
  #25  
Staro 09.08.2008, 15:21
Korisnička slika od eclipse4
eclipse4 eclipse4 je offline
Mladi arheolog
 
Registriran : 12.03.2008
mjesto: klitorici
Starost: 42
prilozi: 3.684
Zahvaljivao se: 15
Dobio je 29 zahvalnice(a/u) za 18 priloga
Citat:
citat od kratki Prikažite prilog
Eclipse nije Kratki nista obrisao i nije nikome nista hteo da uvali, posebno ne nesto sto ne funkcionise. Pisao sam sve pojedinosti samo bi trebao malo bolje da procitas i ne napadas odmah. Malo povedi racuna sta pises, u zadje vreme si malo preterao sa komentarima. Pozdrav!

ja tu sliku vise ne vidim ovde,kao prvo,kao drugo,ni jednog momenta nisam rekao da si hteo nesto nekom da uvalis,ukoliko jesam,ja bih zamoleo da kopiras taj tekst gde sam ja rekao da ti nekom nesto hoces da uvalis.
pojedinosti sam zajsta procitao i mislim da sam sve tekstove napisao onako kako ih ja rezonujem na osnovu citanja,sada da ne udjemo u vecu debatu oko toga,taman posla,niti me interesuje,samo bih zajsta bio zahvalan kada bi mi rekao zasto preterujem?zato sto ne delim isto misljenje sa nekim ili zasto?ja mislim da je ovde slobodan forum,a ja nikom nisam pretio,opsovao,omalo vazavao,nista nisam propagirao,reklamisa o tako da zajsta ne razumem u cemu sam preterao.....svako ko se slaze samnom ok ko se ne slaze opet je ok....meni sta nije logicno i to sta znam da nije tako ja to i napisem....zar nikada nisi procitao neki moj post gde ja nekom kazem" u pravu si,slazem se sa tobom"?ispada da ja moram citati sta drugi pisu i samo da kazem,jeste tako je a moje misljenje,da ne kazem sta....

u svakom slucaju,napisi kao sto sam rekao u cemu ja to preterujem,da vidim da iskorigujem to......
eto,posten dogovor....
odgoovorite sa citatom